O nás

Spoločnosť Benalex design s.r.o a Benalex Development Corp. s.r.o. na čele s konateľom Petrom Benkom, patrí medzi najlepšie spoločnosti na slovenskom trhu vo výrobe kvalitného nábytku na mieru, tvorbe interiérov a interiérovom dizajne. Spoločnosť pod názvom Benalex Development Corp. s.r.o. sa špecializuje na výstavbu nadčasových projektov a nehnuteľností – Rodinné domy, dvojdomy a bytové domy v modernom dizajne a nadčasovom vyhotovení. Našim cieľom je kvalita a perfektné spracovanie každého detailu. Používame odolné a kvalitné materiály, čoho výsledkom je luxusný vzhľad a komfortné užívanie. Nehnuteľnosti a nábytok nie sú na jednu sezónu, preto dbáme na vysokú kvalitu spracovania každého detailu.
Pozrite si náš katalóg.

Náš showroom

Najmodernejšie technológie

Najmodernejšie technológie

Špičkové výrobné technológie sú zárukou kvalitného nábytku! V našej stolárskej dielni používame jedny z najlepších zariadení na trhu aby sme zaručili najvyššiu možnú kvalitu vášho nábytku na mieru.
Pozrieť viac informácií

Kvalita a dizajn

Kvalita a dizajn

Benalex je spoločnosť spájajúca silné základy spolu s dlhoročnými skúsenosťami vrámci dizajnu a technológií.
Práve tieto znalosti a zmysel pre dizajn sú zárukou kvality, nadštandardne odvedenej práce a vkusnej realizácie výstavby.

Pozrieť viac informácií

Pracovné postupy

Pracovné postupy

Pri výstavbe domov zabezpečujeme komplexnú realizáciu – od prípravy projektu až po jeho finálne odovzdanie klientovi.
Pozrieť viac informácií

História firmy

Firma Benalex plus s.r.o. vznikla v roku 2001. Zaoberala sa výrobou stolíkov pod TV a nábytku na mieru. Spoločnosť vyrobila a vyviezla do zahraničia približne 500 000 ks stolíkov pod TV v prvotriednej kvalite pod značkou Benalex.

V roku 2007 sa spoločnosť transformovala na 2-spoločnosti a to: Benalex plus s.r.o., ktorá sa v dnešnej dobe zaoberá dovozom, výrobou a predajom LED osvetľovacej techniky (www.led1.sk) a spoločnosť Benalex design s.r.o., ktorej konateľom je Peter Benko, a ktorá prebrala všetky aktivity spojené s výrobou nábytku a interiérov na mieru. Svoje portfólio rozšírila aj o exkluzívne nábytky pre náročnejšiu klientelu.

Spoločnosť Benalex design s.r.o. začala robiť na projektoch, ktoré boli úzko spojené so stavbami, stavebníctvom a štandardami pre developerské projekty. Neskôr sa konateľ spoločnosti začal sústrediť na stavebnú činnosť v plnej miere. V dnešnej dobe stavebné aktivity vyvíja spoločnosť Benalex Development Corp. s.r.o., ktorá úspešne buduje domovy pre mnohých našich spokojných zákazníkov v spolupráci so spoločnosťou Benalex design s.r.o. zabezpečujúcej kompletnú interiérovú časť nehnuteľnosti. Osvetlenia do nehnutelnosti v plnej miere zabezpečuje a montuje spoločnosť Benalex plus s.r.o.. Tieto 3 spoločnosťi dokážu v dnešnej dobe vybudovať bezkonkurenčné domy, ktoré majú kompletné zariadenie z rúk dizajnérov, prepracované detaily, zapracované nočné vnútorné-vonkajšie osvetlenia, osvetľovacie rampy a interiéry hodné individuálnych projektov z dielne známych architektov.

Špecializujeme sa na

  • Výrobu nábytku a interiérov na mieru
  • Interiérový design
  • Realizácie interiérov na kľúč
  • Stavbu RD na kľúč
  • Development projektov rodinných domov, dvojdomov, trojdomov, bytových domov

 

Orientujeme sa predovšetkým na individuálne požiadavky zákazníkov. Investujeme do technológií a rozvoja, reagujeme tak na rastúci dopyt po našich výrobkoch a službách. Pozrite si, čo sa o nás píše v časopisoch.

Zamestnanci a spolupracovníci

Zamestnávame kvalifikovaný personál s dlhoročnou praxou.

Naši spolupracovníci sú mladí a flexibilní ľudia, ktorí majú ambíciu robiť moderný, luxusný domov a zariadenia v najvyššej možnej kvalite.
Spájame tieto dva elementy a výsledkom sú moderné domy, interiéry a nábytky, ktoré vydržia dlhé roky.

Klienti

Vďaka našej flexibilite a technologickej vybavenosti dielne dokážeme zastrešovať aj veľké projekty. No stále nezabúdame na osobný prístup. Sme stále viac vyhľadávaní bežnými aj najnáročnejšími klientmi, ktorý sa chcú svojím interiérom odlíšiť, a na nás kladú vysoké nároky na design a kvalitu spracovania interiérov.

Vieme vyhovieť konkrétnej požiadavke na vzhľad a spracovanie zariadenia, ak však ešte nie ste celkom rozhodnutí, využite naše profesionálne služby interiérového designéra. Váš nový interiér radi zvizualizujeme.

Ak sme vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať.

 

Vyplňte formulár a my Vás budeme kontaktovať