Kvalita a dizajn

rodinne domy na mieru

Silnou stránkou Benalex sú práve používané kvalitné materiály rovnako ako precíznosť dizajnu na mieru. Sme riešením bývania na vysokej úrovni pre náročných užívateľov.

Architektúra je pre nás spojením komfortného bývania, moderného dizajnu a orientácie na detail, nie len stavba budov. Samozrejme, každý dizajn je v tomto prípade inšpirovaný práve vysokými nárokmi užívateľov. My preto dbáme na zapracovanie klientských požiadaviek do projektu úsporných domov v súlade s ekologickými princípmi dneška.

Pozrite sa napríklad na projekt Private street – výstavbu mezonetov v Rovinke:
Štandardom pri výstavbe domov je u nás najmä využívanie vysoko kvalitných materiálov od overených dodávateľov. Súčasťou tohto štandardu je aj oplotenie pozemku vrátane brány. Predný plot je tvorený betónovými tvárnicami PREMAC PREBLOK, zadný plot sa skladá z betónových segmentov. Na pozemku je tiež položená zámková dlažba značky PREMAC.
Aj tu môže zákazník požiadať o nadštandard za príplatok.
Kvalita materiálov je zabezpečená už od základov. Obvodové a nosné múry tvorí pórobetón YTONG vysoko prekračujúci normy tepelného odporu. Tieto sú znova ešte zateplené 12cm hrubým polystyrénom dosahujúcim ideálne tepelno-izolačné vlastnosti. Celkový povrch je upravený materiálom Terranova v bielej farbe. Strešná izolácia je zas zabezpečená vďaka hydro-izolácii systému BAUDER Thermofor U15. Nie len tepelnú izoláciu ale i bezpečnosť ponúkajú zas plastové okná Salamander a dvere s viacbodovým uzamykaním.

Podlahové kúrenie s regulátorom teploty Devi pre každú miestnosť dodáva na pohodlí užívateľa. O ohrev vody sa zas postará 160 litrový bojler s ohrevom vody. Na požiadanie je tiež možné doobjednať fotovoltaické panely, vyrábajúce elektrický prúd na ohrev vody v zásobníku.

Rovnako ako na stavbu sú aj v interiéri používané výhradne kvalitné materiály s vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu. Podlahy tvoria 7-8mm hrubé laminátové parkety s podložkou pre podlahové kúrenie, dlažba Zorka City a keramické obklady Textile zas dodala Keramika Soukup. V interiéri sú nainštalované biele vypínačea zásuvky Legrand Valeta. Súčasťou štandardu sú aj interiérové falcové dvere ECO TOP. Rovnako tak aj vysoko-kvalitná kuchynská linka od Benalex Design spolu so spotrebičmi Whirlpool. Za príplatok je možné doobjednať si aj luxusný šatník na mieru z dielne Benalex Design. Pri výrobe nábytku je dohliadané na prémiový vzhľad ale aj kvalitné, odolné materiály použité pri výrobe.

Vyplňte formulár a my Vás budeme kontaktovať