Potreba designu v nábytkárstve

Interierové desingové študio zachováva svoj prvoradý cieľ: vytvárať jedinečné a neopakovateľné interiéry, ktoré sú nielen krásne a nadčasové, ale v ktorých budete bývať s radosťou a harmonicky. Spájame pritom mnohoročné znalosti a premieňame ich na výnimočné diela bytovej architektúry.

Snažíme sa spájať funkčnosť s krásnym nadčasovým dizajnom – na rozdiel od väčšiny interiérových štúdií navrhujeme všetky nábytky a interiérové prvky na mieru. https://benalex.sk/o-nas/potreba-designu-v-nabytkarstve/ https://benalex.sk/o-nas/potreba-designu-v-nabytkarstve/ https://benalex.sk/o-nas/potreba-designu-v-nabytkarstve/Meníme tým bežne zaužívaný pohľad na bývanie a snažíme sa, aby nami navrhnuté interiéry boli do posledného detailu jedinečnými umeleckými a technickými dielami – či ide o rekonštrukciu malého bytu, projekt viacposchodovej rodinnej vily alebo o návrh interiéru firemnej budovy.

Bývanie chápeme ako komplexný celok, pričom akceptujeme rôznorodé požiadavky klientov – či sa jedná o minimalistický, organický alebo rustikálny štýl. Pole našej pôsobnosti zahŕňa od autorizovaným architektom vypracovaného projektu domu – pripraveného na stavebné povolenie, až po kompletný návrh a realizáciu interiéru podľa potreby až na kľúč.

Veríme, že naše služby vás oslovia a obrátite sa s návrhom a realizáciou vašeho interiéru na nás.

Vyplňte formulár a my Vás budeme kontaktovať