Pracovné postupy

Zastrešíme pre Vás všetko od prípravy projektu, stavby a základových platní, ako aj hrubú stavbu, montovanie striech a okien, zatepľovanie a dokončenie fasád až po vonkajšie a vnútorné úpravy domu.

Pred samotnou výstavbou je dôležité zabezpečiť stavebný pozemok, projektovú dokumentáciu ale aj stavebné povolenie.


Následne sa Vám postaráme o hladký štart výstavby, jej prípravu a vytvorenie základových platní.

Hrubá stavba

Pri výstavbe hrubej stavby dbáme hlavne na kvalitu bývania. Jedným z významných faktorov je práve zvukovo-izolačná vlastnosť muriva. Z tohto hľadiska používame zvukovo-izolačné AKU tehly HELUZ s dôrazom na ich realizáciu.
Tvárnice YTONG zas využívame vďaka ich tepelno-izolačným vlastnostiam. Výhodou sú tiež ich jednoduché a rýchle murovanie, vysoká požiarna odolnosť, vysoká pevnosť v tlaku a ekologická nezávadnosť.


Pre dodržanie statiky stavby sú dôležité tiež šalovanie stropov a viazanie železných konštrukcií.

Hydroizolácia domu je zabezpečená vďaka systému BAUDER Thermofol U15. Perfektnú tepelnú izoláciu zas zaručujú okná Salamander s jedinečnou vnútornou geometriou. Domy sú zateplené 12cm hrubou vrstvou polystyrénu.

Pre dokončenie stavby a fasády používame materiál Terranova bielej farby v prevedení zrno (s hĺbkou ryhy 2mm). Na domoch je tiež použitý obkladový kameň VASPO Stone Považan čierny.

Pri realizácii domov myslíme na vaše pohodlie do detailu, preto pod vchodové striešky inštalujeme aj LED osvetlenie v čiernej farbe.

Bodkou na projekte sú tiež vonkajšie úpravy okolia a záhrady.

Ako výrobca nábytku na mieru Vám zaručíme nábytok vytvorený presne podľa vašich potrieb, prispôsobený na mieru požiadavkám každého klienta.

Vyplňte formulár a my Vás budeme kontaktovať